W dniach 10 - 12 kwietnia 2018 r. w Miliczu odbył się IV Ogólnopolski Konkurs Językowy oraz VIII Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Szkół Leśnych, pod patronatem Uniwersytetu Wrocławskiego. W zmaganiach konkursowych uczestniczyły drużyny z 9 szkół leśnych. Zadania konkursowe zostały przygotowane i poprawione przez pracowników naukowych Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczniowie  ZSL w Rogozińcu zajęli I miejsce indywidualnie i drużynowo w Konkursie Matematycznym. I miejsce indywidualnie zdobył Kamil Sitkowski, zwycięska drużyna wystąpiła w składzie - Kamil Sitkowski, Krystian Hensel, Eliasz Zajkowski. W kategorii języka angielskiego i niemieckiego zajęliśmy miejsca poza podium. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zobacz: Galeria


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.