Wolontariat w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu

Minęły zaledwie 2 miesiące od rozpoczęcia roku szkolnego. W tym czasie nasi wolontariusze zdążyli wykonać wiele zadań. Prowadzili zajęcia edukacyjne dla przedszkoli i  szkół podstawowych, zarówno na terenie ZSL Rogoziniec ale także odwiedzili przedszkole w Świebodzinie. Odwiedzili nas również Seniorzy ze Zbąszynka oraz uczniowie ze Szkoły Życia w Zbąszyniu. Wolontariusze również się nimi zajęli i udzielali im potrzebnego wsparcia. Nasi uczniowie, także zaangażowali się w pomoc dla „Fundacji Nasz Dom” z Lutola Mokrego. Pomagali podczas przeprowadzki ich sklepu w Zbąszyniu na nowe miejsce. To nie koniec działań. Szkolny Klub Wolontariatu dalej będzie niósł pomoc kiedy zajdzie taka potrzeba, wspierał osoby starsze oraz prowadził zajęcia z edukacji leśnej dla dzieci.

Zobacz: Galeria


Szkoła prowadzona przez:

 

 

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Regulamin obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości

2018-04-10

Regulamin obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości - w załączniku...

Festiwal Kultury Leśnej

2014-06-26

Zobacz relację na facebooku...