Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Barzkowicach

24 listopada 2017 roku w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbyła się XVI edycja konkursu wiedzy ekologicznej. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły Julita Bujak i Bartosz Sadowski- Brychcy z klasy maturalnej na czele z opiekunem p. Ryszardem Górawskim. W tegorocznym konkursie tematem przewodnim była ,,Ekologia w trosce o nasze środowisko”. Do finału przystąpiło 34 uczestników- laureatów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego, wyłonionych w kwalifikacjach szkolnych. Finał konkursu składał się z dwóch etapów: testu pisemnego i części ustnej. W ścisłej czołówce znalazło się 7 uczniów. Komisja wyłoniła 3 zwycięzców i 3 osoby wyróżnione. O kolejności miejsc zdecydowała liczba punktów uzyskanych w teście oraz etapie ustnym.

III miejsce zajęła Julita Bujak. I wyróżnienie uzyskał Bartosz Sadowski- Brychcy.

Zobacz: Galeria

 

 

Zwycięzcy konkursu oraz osoby wyróżnione otrzymały indywidualne nagrody. Ponadto wszyscy uczniowie biorący udział w konkursowych zmaganiach otrzymali dyplomy i zestawy książek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Regulamin obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości

2018-04-10

Regulamin obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości - w załączniku...

Festiwal Kultury Leśnej

2014-06-26

Zobacz relację na facebooku...