Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Dwunastu uczniów naszej szkoły wraz z Panią Zuzanną Hołyńską wzięło udział w biciu rekordu w Resuscytacji Krążeniowo-Oddechowej, który odbył się w Zbąszyniu. W Zbąszyńskim Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji do półgodzinnej resuscytacji przystąpiło 310 osób. Oznacza to, że zeszłoroczny rekord 156 osób został pobity.Była to wspaniała inicjatywa Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Zbąszyniu, do którego dołączyły inne instytucje z naszego regionu. Cieszymy się, że nasz klub HDK i PCK po raz pierwszy ale nie ostatni wziął w niej udział. Wszystko to wzmacnia wiarę w ludzi i pokazuje, że w codziennej krzątaninie nie pozostajemy obojętni na potrzeby i cierpienie innych. To niesamowite, że jednego dnia tyle osób ze Zbąszynia i okolic  pokazało całej Polsce jak się ratuje ludzkie życie! Próba pobijania rekordu Polski w jednoczesnej resuscytacji była świetną okazją do wspólnej nauki!!! Dziękujemy pomysłodawcom.

Zobacz: Galeria


Szkoła prowadzona przez:

 

 

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Regulamin obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości

2018-04-10

Regulamin obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości - w załączniku...

Festiwal Kultury Leśnej

2014-06-26

Zobacz relację na facebooku...