Charakterystyczny śpiewny akcent, ciekawa kuchnia, szybsze zachody słońca i piękne krajobrazy – to właśnie wschód Polski, kraina, którą było nam dane zwiedzić na okoliczność spotkania Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych.W dniach 27-29.05.2018 roku członkinie SU tj. Agata Folusz, Julia Kałek i Julia Franczyk z opiekunem panią Elżbietą Halkowicz brały udział w warsztatach zorganizowanych przez  ZSL w Biłgoraju.  Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z Debatą Oksfordzką i wspólnie tworzyli tego rodzaju dyskusje dotyczące spraw leśnych.Gospodarze przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji, m.in. zwiedzanie Roztoczańskiego Parku Narodowego, Zamościa oraz Rezerwatu Obary w Nadleśnictwie Biłgoraj. Wyjazd był pięknym przeżyciem, które będziemy wspominać przez długi czas. Dziękujemy ZSL w Biłgoraju za cudowne chwile spędzone w Waszej szkole. Samorząd Uczniowski ZSL w Rogozińcu

Zobacz: Galeria

 

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.