Internat Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu posiada 160 miejsc noclegowych, dysponuje pokojami trzyosobowymi i  czteroosobowymi. Pokoje posiadają aneks sanitarny (prysznic, umywalka, ubikacja – na dwa pokoje). Mieszkańcy korzystają z czterech posiłków dziennie (I, II śniadanie, obiad, kolacja). Jadalnia mieści jednorazowo 120 osób. Posiłki przygotowywane są w nowoczesnej kuchni.Internat dysponuje: gabinetem lekarskim, siłownią, kącikiem telewizyjnym z kinem domowym, automatem z napojami i słodyczami, harcówką, salą językową, miejscem do ćwiczeń na rogach i instrumentach dętych. Na każdym z czterech skrzydeł znajduje się pokój cichej nauki. Dostępne są też:  bilard, stół do tenisa, futbol stołowy i wirtualna strzelnica, (zainteresowane osoby mają możliwość doskonalenia umiejętności strzeleckich z użyciem broni palnej na okolicznej strzelnicy), nieodpłatny Internet bezprzewodowy oraz wyznaczone miejsca połączeń stacjonarnych. Popołudniami organizowane są zajęcia kulinarne, literackie, muzyczne, sportowe na sali gimnastycznej, w tym ninjutsu. Działają koła sygnalistów myśliwskich, łucznicze, łowiecko-sokolnicze oraz drużyny harcerska i ASG.

 

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.