Regulamin Internatu do pobrania w formacie .pdf

 1. Czesne za internat wynosi:
  • opłata stała – 60 zł
  • stawka dzienna za wyżywienie od poniedziałku do czwartku – 15 zł
  • stawka dzienna w piątek – 13 zł
  • stawka za wyżywienie w weekendy (sobota i niedziela) – 35 zł
  • odpłatność może ulec zmianie.
 2. Opłaty za pobyt syna/córki w internacie pobierane są z góry.
 3. Termin płatności upływa z dniem 15-tego każdego miesiąca.
 4. Opłata stała za internat nie podlega zwrotowi w przypadku nieobecności syna/córki.
 5. W przypadku nieobecności syna/córki w internacie, rodzicom przysługuje zwrot należności za wyżywienie licząc od następnego dnia po zgłoszeniu, pod warunkiem nieobecności powyżej dwóch dni.
 6. Opłatę stałą i za wyżywienie należy wpłacać w sekretariacie lub na konto:
  NBP o/Zielona Góra 65 1010 1704 0063 2113 9134 0000

 

 

Internat Zespołu Szkół Leśnych w Rogozińcu posiada 160 miejsc noclegowych, dysponuje pokojami trzyosobowymi i  czteroosobowymi. Pokoje posiadają aneks sanitarny (prysznic, umywalka, ubikacja – na dwa pokoje). Mieszkańcy korzystają z czterech posiłków dziennie (I, II śniadanie, obiad, kolacja). Jadalnia mieści jednorazowo 120 osób. Posiłki przygotowywane są w nowoczesnej kuchni.Internat dysponuje: gabinetem lekarskim, siłownią, kącikiem telewizyjnym z kinem domowym, automatem z napojami i słodyczami, harcówką, salą językową, miejscem do ćwiczeń na rogach i instrumentach dętych. Na każdym z czterech skrzydeł znajduje się pokój cichej nauki. Dostępne są też:  bilard, stół do tenisa, futbol stołowy i wirtualna strzelnica, (zainteresowane osoby mają możliwość doskonalenia umiejętności strzeleckich z użyciem broni palnej na okolicznej strzelnicy), nieodpłatny Internet bezprzewodowy oraz wyznaczone miejsca połączeń stacjonarnych. Popołudniami organizowane są zajęcia kulinarne, literackie, muzyczne, sportowe na sali gimnastycznej, w tym ninjutsu. Działają koła sygnalistów myśliwskich, łucznicze, łowiecko-sokolnicze oraz drużyny harcerska i ASG.

 

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.