Wydział Zaoczny

Absolwenci wydziału zaocznego 1959

  1. Błaszkiewicz Czesław
  2. Borejsza Leonard
  3. Buraczewski Henryk
  4. Ciszak Irena
  5. Dominiak Henryk
  6. Filipczak Marek
  7. Jakubowski Władysław
  8. Kąkol Roman
  9. Kosiński Henryk
  10. Lisiński Wiesław
  11. Marciniak Stanisław
  12. Papciak Czesław
  13. Sowa Tadeusz
  14. Tamulewicz Józef
  15. Tuliszko Henryk
  16. Wochanka Andrzej
  17. Wijtczak Wiesław
  18. Wolski Zenon
  19. Żaba Wojcich
  20. Żysnarski Tadeusz

Absolwenci wydziału zaocznego 1960

  1. Albecka Klara
  2. Bigos Stanisław
  3. Dukiel Ludwik
  4. Frystuf Henryk
  5. Galikowski Józef
  6. Gliszczyński Ghamier
  7. Gross Stanisław
  8. Jakowicz Wiktor
  9. Jankowiak Mieczysław
  10. Kaczmarek Polikarp
  11. Kwaśniewicz Ludwik
  12. Kowal Mieczysław
  13. Kowalski Stanisław
  14. Kucza Mieczysław
  15. Kuśmierowski Stanisław
  16. Kudlaszczyk Tadeusz
  17. Lichtański Stefan
  18. Łazarczyk Alfons
  19. Łozowski Józef
  20. Majewski Tadeusz
  21. Malinowski Józef
  22. Mamcarz Alojzy
  23. Marszałek Tadeusz
  24. Mazurski Tadeusz
  25. Michalak Stefan
  26. Mościcka Helena
  27. Najborowski Walerian
  28. Napieralski Bolesław
  29. Nowak Marian
  30. Owsianiecki Tadeusz
  31. Okolita Franciszek
  32. Oterman Henryk
  33. Pawlicki Nikodem
  34. Piotrowski Kazimierz
  35. Puzio Jan
  36. Ptylarz Józef
  37. Roguszczak Bernard
  38. Stanisławski Zdzisław
  39. Sobierajski Julian
  40. Sokołowski Mieczysław
  41. Sroczyńska Celestyna
  42. Sulikoski Feliks
  43. Szlachtowski Andrzej
  44. Szczypka Jan
  45. Tarczewski Eugeniusz
  46. Terkalski Andrzej
  47. Tuliszkiewicz Tadeusz
  48. Tylutki Józef
  49. Trzaskalski Włodzimierz
  50. Trzebiatowski Jan
  51. Uklejewski Mieczysław
  52. Wilczyński Mieczysław
  53. Wiśniewski Wacław
  54. Wirk Ignacy
  55. Wypych Henryk
  56. Zajączkowska Róża
  57. Zajączkowski Józef

Absolwenci wydziału zaocznego 1961

  1. Berger Edward
  2. Biernacki Czesław
  3. Borkowski Henryk
  4. Bronik Hieronim
  5. Burski Jan
  6. Czernicki Józef
  7. Duda Bolesław
  8. Dzikowicz Józef
  9. Flis Zbigniew
  10. Glinka Czesław
  11. Gniot Edmund
  12. Grabowski Tadeusz
  13. Grygorcewicz Jan
  14. Grzybowski Tadeusz
  15. Gruch Stefan
  16. Hądzielek Stefan
  17. Jakubiak Stanisław
  18. Kaczmarek Stanisław
  19. Kaczmarczyk Wincenty
  20. Kluza Zygmunt
  21. Konczewski Jan
  22. Kosanowski Stanisław
  23. Kowalczyk Adam
  24. Krzemlicki Tadeusz
  25. Krynicki Michał
  26. Kuczyński Wacław
  27. Kugielski Longin
  28. Krzyżaniak Hubert
  29. Korcz Wacław
  30. Khun Ludwik
  31. Markiewicz Władysław
  32. Nowak Antoni
  33. Niemiec Ryszard
  34. Popek Tadeusz
  35. Piankowski Franciszek
  36. Pepke Kazimierz
  37. Przybylski Stanisław
  38. Rosielewicz Bernard
  39. Sarleja Józef
  40. Staszewski Zygmunt
  41. Sszadziul Ludwik
  42. Szreder Franciszek
  43. Szych Zygfryd
  44. Tatarczak Aleksander
  45. Trybuchowicz Leonard
  46. Uszkiewicz Witold
  47. Wearsiński Antoni
  48. Zaręba Mieczysław
  49. Zasik Stanisław
  50. Żerko Kazimiera

Absolwenci wydziału zaocznego 1962

  1. Białas Mieczysław
  2. Biegański Walerian
  3. Buliczek Zenon
  4. Brzuszek Marian
  5. Dąbek Bogusław
  6. Hybiak Bernard
  7. Jedynka Henryka
  8. Kędzierski Aleksander
  9. Krowicki Tadeusz
  10. Kluz Stefan
  11. Laskowski Hubert
  12. Lubiak Franciszek
  13. Mikulski Gerard
  14. Orlikowski Czesław
  15. Pacuk Stanisław
  16. Prałat Franciszek
  17. Piotrkowska Leokadia
  18. Śliwa Maria
  19. Wabiszczewicz Zbigniew

Absolwenci wydziału zaocznego 1962 A

  1. Bazyliński Marcin
  2. Bojanowski Bolesław
  3. Burnicki Czesław
  4. Ceglarek Leon
  5. Dlugosz Antoni
  6. Durczak Zenon
  7. Firlej Wacław
  8. Gałązkiewicz Franciszek
  9. Guz Józef
  10. Grzeszczak Gabriel
  11. Izdebski Zbigniew
  12. Januszewski Romuald
  13. Janowski Marian
  14. Jas Stefan
  15. Kalembasa Leszek
  16. Kubacki Zenon
  17. Kuźba Jerzy
  18. Kuźmierski Tadeusz
  19. Kostrzewa Stanisław
  20. Kropolewski Egon
  21. Kołogorecki Stanisław
  22. Kiedrowicz Henryk
  23. Kropal Czesław
  24. Lipski Stanisław
  25. Łusewicz Henryk
  26. Maksylewicz Jan
  27. Matoszko Arnold
  28. Matuszewski Kazimierz
  29. Mazur Franciszek
  30. Maślanka Witold
  31. Mikołajczyk Adam
  32. Nowak Tadeusz
  33. Ochniowski Józef
  34. Pająk Władysław
  35. Plich Teresa
  36. Piszczek Florian
  37. Pozorski Józef
  38. Przydrożny Leon
  39. Raczyński Józef
  40. Semrau Piotr
  41. Serdyński Edward
  42. Sorkus Edward
  43. Stanisławski Wojciech
  44. Szaliński Zygmunt
  45. Szymański Edward
  46. Tomczak Stefan
  47. Trzos Kazimierz
  48. Tylicki Stanisław
  49. Woś Julian
  50. Zabawski Kazimierz
  51. Zajączkowski Aleksander
  52. Zasimowicz Jacenty
  53. Rutkowski Jan

Absolwenci wydziału zaocznego 1964

  1. Andrzejewski Piotr
  2. Antoniewski Ireneusz
  3. Baudyga Jan
  4. Biernat Jan
  5. Bobrowski Zygmunt
  6. Buda Henryk
  7. Budasz Jan
  8. Czechowicz Witold
  9. Czemplik Wiktor
  10. Dominiczak Ludwik
  11. Domal Wiktor
  12. Furmanowicz Wojciech
  13. Galon Władysław
  14. Gregorczyk Antoni
  15. Harasimowicz Edward
  16. Hudziak Adam
  17. Haszczyc Wasyl
  18. Józiak Zygmunt
  19. Kaniski Roman
  20. Kamiński Edward
  21. Karina Stanisław
  22. Klarzyński Wiktor
  23. Klosowski Leonard
  24. Kostaniak Jan
  25. Kur Stanisław
  26. Lukner Grzegorz
  27. Matyjaszek Stanisław
  28. Michalik Jan
  29. Myszkowski Wacław
  30. Okuniewski Wiktor
  31. Paczos Roman
  32. Piankowski Kazimierz
  33. Piróg Walenty
  34. Polak Jan
  35. Roszak Walerian
  36. Rudnik Paweł
  37. Rybczyński Felks
  38. Siatecki Franciszek
  39. Sztabłowy Piotr
  40. Szczepankiewicz Władysław
  41. Toczyński Tadeusz
  42. Waśkowski Alfons
  43. Wasyluk Jerzy
  44. Wojaczek Jan
  45. Włoch Zenon
  46. Wolniakowski Zbigniew
  47. Wesołowski Feliks
  48. Żarówny Piotr

Absolwenci wydziału zaocznego 1964 A

  1. Boruk Stefan
  2. Brzeziński Jan
  3. Czaiński Tomasz
  4. Dworczak Jan
  5. Gwadzielewicz Stefan
  6. Goncerz Bolesław
  7. Gościniak Bernard
  8. Gruszka Henryk
  9. Guz Tadeusz
  10. Jankowiak Antoni
  11. Kałkus Edward
  12. Karasiewicz Stefan
  13. Krepzo Jan
  14. Klimaszewski Henryk
  15. Kucharczyk Władysław
  16. Kulas Mieczysław
  17. Kwiatkowski Maciej
  18. Lech Józef
  19. Leman Antoni
  20. Nachman Andrzej
  21. Majewski Zenon
  22. Maksymczak Zbigniew
  23. Mielnik Stefania
  24. Moraczewski Lucjan
  25. Osowski Czesław
  26. Osowicki Henryk
  27. Ostrowski Henryk
  28. Połom Wacław
  29. Prędkiewicz Ludwik
  30. Słapiński Karol
  31. Sługiewicz Ryszard
  32. Stelmaszczyk Edward
  33. Strelau Leon
  34. Szypryt Tadeusz
  35. Wolski Tadeusz
  36. Wrycza Gerard
  37. Zieliński Jerzy
  38. Ziętek Tadeusz

Absolwenci wydziału zaocznego 1965

  1. Bator Mieczysław
  2. Czaja Henryk
  3. Chwiałkowski Andrzej
  4. Dąbrowska Danuta
  5. Gabryś Hubert
  6. Gibert Bogdan
  7. Grochowski Ryszard
  8. Hołub Wojciech
  9. Hofbauer Eugeniusz
  10. Jezierski Zbigniew
  11. Kaczorek Bogumiła
  12. Kirchhoff Brygida
  13. Kiernicki Karol
  14. Kobel Józef
  15. Koziełowicz Romuald
  16. Krzywański Marian
  17. Kupień Mieczysław
  18. Langowski Józef
  19. Mania Czesław
  20. Majchorowicz Franciszek
  21. Merda Hieronim
  22. Nita Stanisław
  23. Ostrowski Józef
  24. Patryka Romuald
  25. Piotrowski Józef
  26. Rembalski Ryszard
  27. Rybiałek Stanisław
  28. Ryngwelski Kazimierz
  29. Rzewnicki Władysław
  30. Trasiewicz Józef
  31. Thiel Kazimierz
  32. Trzebiatowski Marcin
  33. Uta Edward
  34. Wasielak Stanisław
  35. Zauerman Zygmunt
  36. Zayrchta Ryszard
  37. Zieliński Jan

Absolwenci wydziału zaocznego 1966

  1. Ankudo Henryk
  2. Brzozowski Kazimierz
  3. Chwojnicki Henryk
  4. Dacko Mirosław
  5. Dunajewski Michał
  6. Dwojewski Jan
  7. Fryt Jerzy
  8. Glugla Joachim
  9. Jankowski Albin
  10. Jankowski Stanisław
  11. Kaczorowski Alfred
  12. Koza Jan
  13. Kwiatkowski Jan
  14. Łapa Józef
  15. Matyz Kazimierz
  16. Mikołajczyk Tadeusz
  17. Mila Stanisław
  18. Mróz Wiktor
  19. Pawlikowski Stefan
  20. Pęczalski Paweł
  21. Mazur Bernard
  22. Piątkowski Józef
  23. Podyma Stanisław
  24. Rosiński Czesław
  25. Poszak Jan
  26. Sikorski Henryk
  27. Sługocki Rudolf
  28. Szarata Jan
  29. Szczepanowicz Kazimierz
  30. Szczebelski Aleksander
  31. Wagner Alfons
  32. Wielgosz Aleksander
  33. Wojdyło Stanisław
  34. Wojciechowski Florian

Absolwenci wydziału zaocznego 1967

  1. Baska Jan
  2. Bielawski Józef
  3. Błochowiak Bolesław
  4. Bukalski Jan
  5. Ciesielski Eugeniusz
  6. Czekała Leon
  7. Denicki Adolf
  8. Dudek Ireneusz
  9. Górczyński Tadeusz
  10. Hatfke Anzelm
  11. Hasiuk Jan
  12. Izydor Jan
  13. Jaśkiewicz Jan
  14. Jaworski Janusz
  15. Kałduński Kazimierz
  16. Karaś Wiesław
  17. Keleczawa Piotr
  18. Kolasiński Henryk
  19. Kolbuch Julian
  20. Lewandowski Edward
  21. Łuszczyński Zygfryd
  22. Madejski Franciszek
  23. Mądrawski Tadeusz
  24. Michnikowski Alfons
  25. Mroczek Eliasz
  26. Nowakowski Stanisław
  27. Osękowski Władysław
  28. Pawlak Franciszek
  29. Polaczek Józef
  30. Sporzecki Henryk
  31. Stachowiak Jerzy
  32. Stangierski Jerzy
  33. Szachraj Antoni
  34. Szmula Bogumił
  35. Szymoniak Roman
  36. Szymański Kazimierz
  37. Trzos Jerzy
  38. Wolik Czesław
  39. Wołczyński Kazimierz
  40. Wyrwicki Tadeusz
  41. Zieliński Tadeusz

Absolwenci wydziału zaocznego 1968

  1. Białasik Kazimierz
  2. Buda Mieczysław
  3. Bukalski Marian
  4. Czupryniak Stanisław
  5. Dulba Lucjan
  6. Ginter Janusz
  7. Jarmuż Zbigniew
  8. Kaszuba Henryk
  9. Koronowicz Tadeusz
  10. Kramer Andrzej
  11. Kulas Antoni
  12. Lipiński Ludwik
  13. Lubiak Stanisław
  14. Lis Franciszek
  15. Madaj Bronisław
  16. Orcinek Waldemar
  17. Osipa Antoni
  18. Przyszczypkowski Tadeusz
  19. Rak Władysław
  20. Roszczyk Tadeusz
  21. Różycki Henryk
  22. Sawitzki Leon
  23. Spychała Florian
  24. Smietana Władysław
  25. Stefaniak Bolesław
  26. Stetkiewicz Marek
  27. Stępień Roman
  28. Subotkiewicz Czesław
  29. Wardak Stefan
  30. Wojas Stanisław
  31. Wysokiński Augustyn
  32. Załanowska Danuta
  33. Zalewski Kazimierz
  34. Zawiłowicz Stanisław
  35. Zieliński Tadeusz
  36. Zieliński Władysław

Absolwenci wydziału zaocznego 1969

  1. Bańdur Czesław
  2. Behan Jerzy
  3. Cembela Stefan
  4. Dachowicz Tadeusz
  5. Furtak Tadeusz
  6. Graniec Lech
  7. Jankowski Władysław
  8. Jąderko Teresa
  9. Kantarek Alicja
  10. Kimel Zbigniew
  11. Kosyna Kazimierz
  12. Lewandowski Kazimierz
  13. Liman Bernard
  14. Łaputa Antoni
  15. Nowicka Barbara
  16. Nowogoński Henryk
  17. Olechny Edmund
  18. Rzeźnicki Radosław
  19. Salej Wacław
  20. Serkowski Dominik
  21. Stanel Stanisław
  22. Suchecki Bronisław
  23. Toczka Franciszek
  24. Wierzbicki Franciszek
  25. Woźniak Jan
  26. Zegan Zygmunt

Absolwenci wydziału zaocznego 1970

  1. Andrzejczak Zbigniew
  2. Bartłomiejszyk Lucjan
  3. Dec Antoni
  4. Grzebisz Józef
  5. Kozubski Czesław
  6. Konieczek Irena
  7. Marczewski Józef
  8. Maćkowiak Teresa
  9. Michaliszyn Bolesław
  10. Pruss Alfons
  11. Sienkiewicz Edward
  12. Skulimowski Franciszek
  13. Smolicha Teresa
  14. Tychman Edmund
  15. Zielewicz Leon

Absolwenci wydziału zaocznego 1971

  1. Aniskiewicz Romuald
  2. Bargiel Józef
  3. Bilon Tadeusz
  4. Bobdanowicz Zbigniew
  5. Dąbrowski Franciszek
  6. Dudek Jerzy
  7. Hajdukiewicz Józef
  8. Kaczmarek Dobiesław
  9. Kaczor Józef
  10. Kelm Czesław
  11. Kotonowicz Leonard
  12. Kowalczyk Józef
  13. Krutow Kazimierz
  14. Meliks Arnold
  15. Meliks Mirosław
  16. Michocki Leszek
  17. Owczarek Wawrzyniec
  18. Sobkiewicz Jerzy
  19. Szczepanowski Józef
  20. Szubert Elżbieta
  21. Szmulicz Stanisław
  22. Tkaczyk Stean
  23. Wyrembelski Lech

Absolwenci wydziału zaocznego 1972

  1. Birula Walenty
  2. Dąbrowski Franciszek
  3. Grabski Jan
  4. Jatkowski Jerzy
  5. Klosowski Albin
  6. Kowalski Tadeusz
  7. Kowalczyk Wiesława
  8. Kuropka Ryszard
  9. Lisowski Wacław
  10. Łysy Władysław
  11. Makowski Stefan
  12. Mania Stefan
  13. Marcinów Stanisław
  14. Mazurkiewicz Bronisław
  15. Musiał Marcin
  16. Niedalski Jan
  17. Nowacki Henryk
  18. Ostafijczyk Kazimierz
  19. Rudnikowski Marian
  20. Sieński Jan
  21. Szachraj Józef
  22. Szczęśniak Władysław
  23. Szewczyk Stanisław
  24. Spakowski Zenon
  25. Szubert Zbigniew
  26. Wiekiera Antoni
  27. Wolnik Andrzej
  28. Wróblewski Maciej
  29. Zięciak Henryk

Absolwenci wydziału zaocznego 1973

  1. Dziekan Ryszard
  2. Felkowski Stanisław
  3. Grabowska Zofia
  4. Grabowski Witold
  5. Gidaszewski Tadeusz
  6. Gruszka Zbigniew
  7. Harasimowicz August
  8. Hejnat Ryszard
  9. Hołowicz Wasyl
  10. Jarosik Janina
  11. Jaroszyński Stanisław
  12. Kamieniarz Jan
  13. Kaniutka Paweł
  14. Karcz Tadeusz
  15. Klapa Marian
  16. Kurcewicz Józef
  17. Lewandowicz Wenancjusz
  18. Liczkiewicz Karol
  19. Maciejewska Jadwiga
  20. Macyszyn Józef
  21. Małodobry Józef
  22. Nowak Romuald
  23. Nowicki Wincenty
  24. Okapiec Antoni
  25. nyszko Antoni
  26. Preś Bronisław
  27. Pulka Antoni
  28. Rajman Wiesława
  29. Siecichowski Bronisław
  30. Sieczkowski Zbigniew
  31. Sznygier Henryk
  32. Szocik Jan
  33. Tomala Roman
  34. Wituła Krystyna
  35. Wieczorkiewicz Urban

Absolwenci wydziału zaocznego 1974

  1. Białek Janusz
  2. Czarnik Bronisława
  3. Dudziak Halina
  4. Goza Władysław
  5. Gęstawa Henryk
  6. Grudziński Władysław
  7. Jaśkiewicz Bronisława
  8. Kalinowski Mikołaj
  9. Klorek Henryk
  10. Kieleczawa Włodzimierz
  11. Kopa Marian
  12. Kopa Antoni
  13. Kulik Janina
  14. Kowal Władysław
  15. Kruszakin Stanisław
  16. Latańska Władysława
  17. Leokin Antoni
  18. Łyszczak Bogdan
  19. Makowski Jan
  20. Menski Romuald
  21. Myśków Jan
  22. Piskunowicz Mikołaj
  23. Rotecki Ryszard
  24. Sikorski Feliks
  25. Sierzański Ryszard
  26. Sola Ignacy
  27. Stefanowicz Czesław
  28. Stokwisz Mieczysław
  29. Szczerba Stanisław
  30. Szyszka Franciszek
  31. Szlachetka Zdzisław
  32. Tyrańska Irena
  33. Wieczorek Kazimierz
  34. Zdanowicz Aleksander

Absolwenci wydziału zaocznego 1975

  1. Baranowska Stanisława
  2. Brzozowski Stanisław
  3. Cały Franciszek
  4. Dalinowicz Kazimierz
  5. Drozdek Kazimierz
  6. Duszenko Leonard
  7. Dziadas ranciszek
  8. Gołembiewski Czesław
  9. Góźdź Aleksandra
  10. Grzybowski Alfons
  11. Hryniuk Kazimierz
  12. Iżykowski Tadeusz
  13. Jagodziński Kazimierz
  14. Jasińska Emila
  15. Kaczmarek Henryk
  16. Kliks Bernard
  17. Kiewilicz Franciszek
  18. Katafiasz Antoni
  19. Kołodziej Elżbieta
  20. Kołakowski Zdzisław
  21. Kowalik Romuald
  22. Król Tadeusz
  23. Kujach Władysław
  24. Kulikowski Bogusław
  25. Klupa Piotr
  26. Kuryś Kazimierz
  27. Łabędzki Józef
  28. Młynarczyk Maria
  29. Mroziński Antoni
  30. Naparło Janina
  31. Omecińska Janina
  32. Pawełkiewicz Roman
  33. Piętka Barbara
  34. Raźniewski Józef
  35. Sochacki Edward
  36. Stefaniszyn Henryk
  37. Szelążek Marian
  38. Szymczak Józef
  39. Warsiński Janusz
  40. Wolski Bolesław
  41. Wolek Edmund
  42. Wesołowska Janina
  43. Zarzecka Krystyna
  44. Zarzecki Marian
  45. Zientkowski Stanisław
  46. Zabienko Józef

Absolwenci wydziału zaocznego 1977

  1. Balak Henryk
  2. Basiński Kazimierz
  3. Bąk Leonarda
  4. Gorgolik Anna
  5. Kogucik Stanisław
  6. Kołbik Romuald
  7. Król Kazimierz
  8. Król Stefan
  9. Kruszelnicki Eugeniusz
  10. Krzysztofik Lech
  11. Lisek Stanisław
  12. Mikołajewicz Szczepan

Absolwenci wydziału zaocznego 1978

  1. Bania Ludwik
  2. Czuba Jan
  3. Drapała Czesław
  4. Drozdek Tadeusz
  5. Dryglas Lech
  6. Dziura Franciszek
  7. Dunaj Wojciech
  8. Drzewiecki Zygmunt
  9. Fortalski Jan
  10. Gwiżdż Andrzej
  11. Halkowicz Jan
  12. Krenca Michał
  13. Kudlaszyk Jadwiga
  14. Kulas Stanisław
  15. Ligierka Mieczysław
  16. Niścigorski Kazimierz
  17. Ostrowski Józef
  18. Piotrkowski Henryk
  19. Pochronowicz Zenon
  20. Pusz Piotr
  21. Rybak Czesław
  22. Skulimowski Zbigniew

Absolwenci wydziału zaocznego 1979

  1. Baniowski Henryk
  2. Baszura Franciszek
  3. Bielawski Czesław
  4. Burghard Bolesław
  5. Czak Józef
  6. Dąbrowski Stanisław
  7. Drozdowski Henryk
  8. Drzewieca Józefa
  9. Dudek Zdzisław
  10. Gistel Andrzej
  11. Iżkowska Teresa
  12. Jaśkowska Teresa
  13. Kielar Jan
  14. Ładosz Zygmunt
  15. Nowicki Zdzisław
  16. Pałasz Mieczysław
  17. Rzeszutek Kazimierz
  18. Skarboń Wiesław
  19. Sodoma Jerzy
  20. Sroka Jan
  21. Szlendak Stanisław
  22. Urban Zygmunt


Szkoła prowadzona przez:

 

 

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

 

Formularz kontaktowy: