W dniu 28.10.2015 r. grupa 30 osób z naszej Szkoły pojechała do Poznania, by kibicować drużynom, które rozgrywały mecz o Superpuchar 2015. Zasada jest taka, że mecz ten rozgrywa mistrz Polski z minionego sezonu i zdobywca Pucharu Polski. W tym roku były to drużyny Asseco Resovii Rzeszów i Trefla Lotosu Gdańsk. Mecz rozpoczął się punktualnie, a w naszej grupie znaleźli się kibice i jednej i drugiej drużyny. W obu drużynach występują nasi mistrzowie świata (P. Nowakowski, M. Mika, F. Drzyzga, K. Ignaczak). Oprócz nich mogliśmy zobaczyć w akcji Bartosza Kurka i wielu zawodników zagranicznych. Pierwsze dwa sety przebiegały pod dyktando zawodników Trefla, ale potem doszło do przebudzenia Resovii i wtedy z 2:0 zrobiło się 2:2, czekał nas, więc tie-break. W piątym secie wszystko rozpoczyna się od początku i nadal nie można wskazać zwycięzcy. 

Zobacz: Galeria

Ostatecznie mecz i Superpuchar wygrała drużyna z Gdańska. Po ceremonii wręczenia pucharu rozpoczęło się polowanie na autografy i zdjęcia z zawodnikami. Przyszedł czas na opuszczenie Areny i udanie się do autokaru. Wszyscy szybko ulokowali się na swoich miejscach w autobusie i pełni wrażeń wyruszyliśmy w kierunku Rogozińca mając nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli znowu obejrzeć taki mecz.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.