6 listopada na strzelnicy myśliwskiej odbyły się uroczyste  obchody Dnia św. Huberta, w których uczestniczyła cała społeczność naszej szkoły. Organizatorem imprezy była klasa III T i III Z wraz z wychowawcami. Po uroczystym powitaniu i wręczeniu upominków solenizantom, Sylwiom i Hubertom, uczniowie wszystkich klas rozpoczęli zmagania konkursowe. Rywalizacja odbywała się w następujących konkurencjach: pogoń za lisem, rozpoznawanie sygnałów myśliwskich, konkurs wiedzy przyrodniczo-łowieckiej, strzelanie do rzutków.  Na uczniów czekała również konkurencja „niespodzianka” - karaoke.

Zobacz: Galeria

 

W ostatecznej klasyfikacji różnice punktowe były minimalne. Zwyciężyła drużyna z klasy IV L. Drugie miejsce zajęła ekipa z klasy III T, a trzecie miejsce przypadło w udziale  klasie II T.  Po ogłoszeniu wyników na wszystkich czekał ciepły posiłek. Po obiedzie Pan Dyrektor Antoni Pawłowski uroczyście nagrodził wszystkich uczestników.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.