Dnia  20 października 2014 roku obchodziliśmy uroczystość Dnia Edukacji Narodowej oraz ślubowania klas I.  Uczniowie najmłodszych klas technikum i szkoły zasadniczej złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Ta część uroczystości była wstępem do rozważań na temat historii i tradycji naszej szkoły. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie: Żaneta Wojcieszyk i Mateusz Osadnik przedstawili prezentację multimedialną o powstaniu naszej szkoły, tradycjach i wybitnych absolwentach. Podsumowaniem były słowa, że szczególną atmosferę naszej placówki  zawsze tworzyli i tworzą zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Na zakończenie Pan dyrektor złożył wszystkim życzenia z okazji DEN oraz nominacje nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu.

Zobacz: Galeria

 

                                                                                                                 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.