Tegoroczne VI Forum Humanistów, odbywające się w dniach 15-17 października w Zagnańsku, będziemy wyjątkowo, mile wspominać. Jak co roku młodzież ze szkół leśnych rywalizowała w trzech konkurencjach: konkursie językowym, wiedzy o życiu i twórczości Stefana Żeromskiego oraz konkursie teatralnym. Nasza drużyna w składzie: Joanna Jaworska, Żaneta Wojcieszyk i Mateusz Osadnik zajęli czołowe lokaty. Joanna była bezkonkurencyjna w wiedzy na temat Stefana Żeromskiego zajmując I miejsce, natomiast tak samo I miejsce zajęli Żaneta z Mateuszem w konkurencji teatralnej prezentując fragment bajki „Czerwony kapturek”.

Zobacz: Galeria

Organizatorzy przygotowali nie tylko wspaniałe nagrody, ale także uatrakcyjnili pobyt uczestnikom Forum wyjazdem do Ciekot, pod Kielcami, miejsca gdzie znajduje się muzeum Stefana Żeromskiego „Szklane domy”.

Serdecznie gratulujemy naszej drużynie, której opiekunem była Agnieszka Wachowiak.

                                                                                                                       AW

 

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.