W dniu 26.09.2014 roku na zaproszenie Dowództwa 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu grupa uczniów z naszej szkoły złożyła wizytę żołnierzom w ramach akcji tzw. „Otwartych drzwi”. Wśród uczestników spotkania byli między innymi harcerze z 7 DW „PLUTON” oraz członkowie grupy ASG. W ramach zajęć młodzież mogła zobaczyć ćwiczenia połączonych sił antyterrorystów, wojska i straży pożarnej. Ćwiczenia polegały na odbiciu wziętych przez terrorystów zakładników, oczyszczeniu i zabezpieczeniu obiektu.

Zobacz: Galeria

Kolejne atrakcje czekające na uczniów, to możliwość zapoznania się ze sprzętem będącym na wyposażeniu brygady, postrzelania na symulatorach,  rozmowy z uczestnikami misji wojskowych poza granicami kraju oraz możliwość zjazdu na linach z wysokości drugiego piętra.Tą drogą dziękujemy Dowództwu 17 WBZ za umożliwienie nam odbycia ciekawych zajęć.


Szkoła prowadzona przez:

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.