Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe "Dzikus 2012"

Sprawozdanie z Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych ,,Dzikus 2012’’ rozegranych w dniu 25.10. 2012 na terenie kompleksów leśnych przy Zespole Szkół Leśnych  w Rogozińcu.

W zawodach uczestniczyli uczniowie: Liceum Ogólnokształcącego ze  Świebodzina. , Powiatowego Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych ze Świebodzina, Zespołu Szkół Leśnych z  Rogozińca oraz Gimnazjum ze Zbąszynka.

Do etapu wojewódzkiego weszło 10 dziewcząt i 10 chłopców, reprezentować Oni będą Powiat Świebodziński na Zawodach w kwietniu 2013 r.

Sędzia zawodów Zuzanna Hołyńska

 

Wyniki zawodów

 

 Kategoria dziewcząt

  1. Agnieszka Stachowiak
  2. Daria Janicka Gimnazjum Zbąszynek
  3. Malwina Madnicka
  4. Sandra Świątek
  5. Żaneta Górczewska
  6. Dominika Kozołupska
  7. Aleksandra Cymbulak
  8. Eliza Warosz
  9.  Angelika Szczechowska – Gimnazjum Zbąszynek
  10. Roksana Rudnicka
  11. Marlena Mieżeń
  12. Anna Łopucha
  13. Kinga Smolińska
  14. Anna Ostrowska
  15. Magdalena Lisowska
  16. Paulina Kaczmarek
  17. Kinga Obst
  18. Patrycja Pato
  19. Martyna Czelna
  20. Katarzyna Kosicka
  21. Aleksandra Dec
  22. Paulina Kluczkiewicz
  23. Patrycja Rataj
  24. Natalia Paszke
  25. Angelika Melochalska
  26. Eliza Szymkowiak
  27. Andżelika Sommerfield
  28. Alicja Wejdelak
  29. Karolina Dawidowicz
  30. Martyna Kaczkowska
  31. Katarzyna Kuśnierz
  32. Malwina Ciszewska
  33. Aleksandra Hołotko
  34. Iwona Salomończyk
  35. Maja Maćkowiak
  36. Paulina Szymkowiak
  37. Anna Bolewska
  38. Aneta Palczak
  39.  Agnieszka Wychowałek
  40. Weronika Maternik
  41. Paulina Witczymyszyn
  42. Natalia Grygorowicz
  43.  Weronika Woźniak
  44. Jolanta Koterwa

 

 

 

Kategoria Chłopców    czas

  1. Mateusz Bak         9.54
  2. Daniel Świątek      10.29
  3. Kamil Mańkowski  10.49
  4. Łukasz Bak              11.23
  5. Mariusz Fabiś           11.31
  6. Cezary Szar             11.41
  7. Szymon Dziekański   11.46
  8. Adrian Tratwal        11.49
  9. Dawid Koziów         11.58
  10. Jakub Maćkowiak    12.00
  11. Maciej Pabicz           12.08
  12. Paweł Bielawski       12.12
  13. Oskar Stecki     12.12
  14. Marek Grodzicki 12.23
  15. Łukasz Adamczak 12.25
  16. Krzysztof Płotecki  12.29
  17. Sebastian  Wojtkiewicz 12.31
  18. Filip Łyszczuk 12.32
  19. Łukasz Grabowski 12.34
  20. Konrad Zaluski      12.35
  21. Szymon Szewczyk12.36
  22. Wojciech Biesiadka 12.49
  23. Piotr Biner 12.50
  24. Marcin Mrozewicz 12.58
  25. Krzysztof Kotowski 13.04
  26. Patryk Walczak  13.11
  27. Mateusz Bialik 13.16
  28. Marcin Lipka 13.27
  29. Damian Nowacki 13.30
  30. Stanisław Skrzetuski 13.35
  31. Paweł Miecznikowski 13.53
  32. Litwiński Dawid 13.57
  33. Wychowałek Kamil 14.00
  34.  Wojciech Perz 14.04
  35. Mikołaj Marchewka 14.39
  36. Krystian Kaźmierczak 14.44
  37. Mikołaj Ligas 15.29
  38. Zegalski Łukasz 15 30
  39. Bartek Stankiewicz 15.32
  40. Hubert Belina 15.38
  41. Kamil Kijowicz
  42. Szczepan Teodorczyk
  43. Szymon Chomiak
  44. Kacper Lipski


Szkoła prowadzona przez:

 

 

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

Inspektor Danych Osobowych

Agnieszka Chwałkowska

e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.