Jubileusz Szkoły

 JUBILEUSZ 70 - lecia SZKOŁY

 Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu woj. lubuskie w bieżącym roku szkolnym obchodzi jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły z radością i wielką przyjemnością zapraszają  wszystkich absolwentów na zjazd, który odbędzie się w ZSL w Rogozińcu dnia 1 lipca 2017 roku. Zapewniamy wspaniałą zabawę wspieraną Państwa wspomnieniami. Miło jest po latach spotkać dawnych przyjaciół i z nimi spędzić czas szkolnej przestrzeni, która praz lata młodości była drugim domem.

Jednocześnie informujemy, że powstaje monografia szkoły za okres 70 lat, zatem prosimy o nadsyłanie wspomnień, zdjęć, które uatrakcyjnią powstającą księgę naszych wspólnie przeżytych lat. Szczególnie cenne są wspomnienia absolwentów gdyż one tworzą prawdziwą historię i są obrazem zmian, które przeszła szkoła w przestrzeni swojego istnienia.

Wszelkie informacje, zdjęcia prosimy przesyłać na adresy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , albo na szkolny portal Facebook. Możliwe będzie także przesłanie materiałów, wspomnień pocztą tradycyjną na adres: Zespół Szkół Leśnych, Rogoziniec 115/2 , 66-210 Zbąszynek.

 

Z góry serdecznie dziękujemy

Dyrekcja i grono pedagogiczne

ZSL w Rogozińcu

 


Szkoła prowadzona przez:

 

 

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

 

Formularz kontaktowy: