Wszyscy zainteresowani udziałem w spotkaniu absolwentów i w uroczystości mają możliwość wykupienia jednego z trzech pakietów:

Pakiet nr 1.  

120 zł (w skład pakietu wchodzą: torba z nadrukiem, koszulka z nadrukiem, odznaka okolicznościowa, monografia szkoły, posiłek)

Pakiet nr 2.

150zł (120zł + 30 zł) (w skład pakietu wchodzą: torba z nadrukiem, koszulka z nadrukiem, odznaka okolicznościowa, monografia, posiłek) + (nocleg)

Pakiet nr 3.

180zł (120 zł + 60 zł) (w skład pakietu wchodzą: torba z nadrukiem, koszulka z nadrukiem, odznaka okolicznościowa, monografia, posiłek) + ( 2 noclegi)

 Śniadania można dokupić na miejscu (od soboty do niedzieli).

 

 NUMER KONTA DO WPŁAT

 

70 - lecie szkoły

Pielichowski Jacek

Łausz Jacek

56 9660 0007 0016 2199 3000 0010

Bank Spółdzielczy w Siedlcu, ul. Zbąszyńska 25, 64-212 Siedlec

SWIFT: PL.GBWCPLPP

 Z dopiskiem: 70 lecie,  imię i nazwisko absolwenta oraz rocznik ukończenia szkoły.

 * Ostateczny termin wnoszenia wpłat upływa 10 czerwca 2017 r. Zgłoszenia i wpłaty uiszczone po terminie nie będą uwzględnione.

** Konto bankowe jest utworzone specjalnie do obsługi finansowej Jubileuszu. Osoby je firmujące są absolwentami szkoły i przedstawicielami Komitetu Organizacyjnego Jubileuszu.

 Komitet Organizacyjny Jubileuszu

 

 

 

 

 

 

 JUBILEUSZ 70 - lecia SZKOŁY

 Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu woj. lubuskie w bieżącym roku szkolnym obchodzi jubileusz 70-lecia swojego istnienia. Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły z radością i wielką przyjemnością zapraszają  wszystkich absolwentów na zjazd, który odbędzie się w ZSL w Rogozińcu dnia 1 lipca 2017 roku. Zapewniamy wspaniałą zabawę wspieraną Państwa wspomnieniami. Miło jest po latach spotkać dawnych przyjaciół i z nimi spędzić czas szkolnej przestrzeni, która praz lata młodości była drugim domem.

Jednocześnie informujemy, że powstaje monografia szkoły za okres 70 lat, zatem prosimy o nadsyłanie wspomnień, zdjęć, które uatrakcyjnią powstającą księgę naszych wspólnie przeżytych lat. Szczególnie cenne są wspomnienia absolwentów gdyż one tworzą prawdziwą historię i są obrazem zmian, które przeszła szkoła w przestrzeni swojego istnienia.

Wszelkie informacje, zdjęcia prosimy przesyłać na adresy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , albo na szkolny portal Facebook. Możliwe będzie także przesłanie materiałów, wspomnień pocztą tradycyjną na adres: Zespół Szkół Leśnych, Rogoziniec 115/2 , 66-210 Zbąszynek.

 

Z góry serdecznie dziękujemy

Dyrekcja i grono pedagogiczne

ZSL w Rogozińcu

 

10.00 - Msza św. w Kościele p.w. św. Józefa w Rogozińcu, pod przewodnictwem Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego

12.00  - Uroczysty apel na terenie szkoły

12.45 - Występ artystyczny

13.30 - Posiłek

14.15 - Spotkania w klasach z wychowawcami, zwiedzanie szkoły 

18.00 - Zabawa taneczna


Szkoła prowadzona przez:

 

 

 

 

Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu

Rogoziniec 115
66-210 Zbąszynek

tel/fax: 68 38 40 241

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

      Biuletyn informacji publicznej       

 

Formularz kontaktowy: